Milý páťáci,
červen nám ohlašoval, že se blíží prázdniny a samozřejmě konec školního roku. V tomto měsíci nás čekalo ještě spoustu práce (učení, písemné práce, zkoušení), ale i spoustu radostných událostí (školní výlety, soutěže, projekty, pasování na šesťáky, a to jak v rámci SRPŠ, tak i třídy).
Děkuji zákonným zástupcům za to, že všichni přijali pozvání na pasování, přišli v tak významný moment podpořit své děti, vyjádřili jim krásné vzkazy, které nás všechny dojaly. Byla to moc krásná akce. A věřím, že i žáci si tuto ceremonii užili. Byla hlavně pro ně.
Nastal poslední den v lavicích na Jarní 400, rozdání vysvědčení, pochval, drobných dárečků a loučení ...
A děti se rozběhly vstříc prázdninám. Užijte je v radosti, lásce a ve zdraví.
J. N. Nelhubelová
A. Russnáková
Žádné komentáře:
Okomentovat