pátek 26. června 2026

Ahoj "školo" ...

 Ahoj škol, ahoj prázdniny ...

Jak krásně nám to zní, viďte? Když se ohlédneme za školním rokem, tolik jsem toho společně zvládli.  Moc bych chtěla poděkovat všem ... paní asistentce Alence Russnákové a zákonným zástupcům za milou a podnětnou spolupráci, dětem za to, jak úžasné byly, kolik se toho naučily.

Velmi si vážíme -  já i paní asistentka - ocenění naší práce, které jsme od vás zákonných zástupců v průběhu školního roku dostávaly. Děkujeme i za květiny a dárečky, které jsme obdržely od dětí v  závěru školního roku. Moc nás potěšily. 

Před odchodem jsme si společně se žáky zazpívali písničku Vzpomínky zůstanou. A že jich za tu společně strávenou dobu máme ...

J. N. Nelhubelová

A. Russnáková





Žádné komentáře:

Okomentovat